Державна зрада на 100 млн долл. В «Укрспецекспорті» та «Укроборонпромі» – обшуки

18:38 03.12.2020

СБУ проводить слідчі дії через ознаки державної зради з боку посадових осіб «Укрспецекспорту» та «Укроборонпрому» – у службових приміщеннях проводять обшуки.

Державна зрада на 100 млн долл. В «Укрспецекспорті» та «Укроборонпромі» – обшуки

Як повідомляє СБУ, співробітники спецслужби з’ясовують можливу причетність посадовців до проведення діяльності в інтересах однієї з країн Південної Азії на шкоду обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Встановлено, що представники вітчизняного спецекспортера штучно залучали в якості посередника іноземну структуру, що призвело до можливої втрати Україною ринків озброєння в окремих країнах азійського регіону, гальмування чинних контрактів «Укрспецекспорту», а також створення перешкод для укладання нових зовнішньоекономічних контрактів.

За попередніми оцінками, нанесена шкода державним інтересам складає близько 100 мільйонів доларів.

Нагадаємо, у жовтні 2020 президент України Володимир Зеленський звільнив Айвараса Абромавічуса з посади генерального директора “Укроборонпрому”.

Сьогодні, 3 грудня, стало відомо, що голова Херсонської обладміністрації Юрій Гусєв став новим генеральним директором “Укроборонпрому”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...