“Антонов” побудує три літаки для ЗСУ. Вперше за роки незалежності (ФОТО)

14:12 29.12.2020

Вперше за роки незалежності держава замовляє у «Антонова» три нові українські літаки Ан-178, які отримає армія. Сьогодні, 29 грудня, Міністерство оборони та Державне підприємство “Антонов” підписали меморандум про співпрацю.

“Антонов” побудує три літаки для ЗСУ. Вперше за роки незалежності (ФОТО)

Про це повідомляється на офіційному інтернет-представництві президента України, який приймав участь у заході.

Нові літаки будуть побудовані українськими громадянами, з українських комплектуючих, для українських інтересів. Вони можуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

Глава держави Володимир Зеленський наголосив, що в майбутньому такі державні замовлення мають бути не сенсацією, а нормою. Найближчим часом він очікує на повноцінний комплексний план від керівництва ДП “Антонов” щодо повернення втрачених професіоналів та залучення нових фахівців.

Крім того, планують розробити Державну науково-технічну програму з розвитку авіапромисловості на 2021-2030 роки та підготувати проведення відповідного засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, що літак Зеленського не дочекається надшвидкого інтернету. Тендер на встановлення супутникового інтернету за 32,4 млн грн був скасований, невитрачені кошти поповнять COVID-фонд країни.

Читайте також: Авіатроща під Броварами: кому належав літак і який стан потерпілих

Великий Київ у Google News

підписатися