Дерусифікація в столиці: перейменувати необхідно вже понад 460 об’єктів

Автор: Марія Супрун
10:53 26.04

З метою завершення процесу дерусифікації у столиці перелік міських об’єктів, які необхідно перейменувати, збільшено до 467. Кияни активно надають свої пропозиції щодо нових назв для об’єктів міського підпорядкування.

Дерусифікація в столиці: перейменувати необхідно вже понад 460 об’єктів

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко, мешканці столиці мають змогу ознайомитись з повним переліком міських об’єктів, які планується перейменувати, та надати свої  пропозиції до 1 травня поточного року на електронну адресу: [email protected]

«Ми бачимо кожну пропозицію, яка надходить від киян, тому було прийнято рішення змінити кількість об’єктів, які підпадають під процес перейменування до 467. Депутатський корпус Київради підтримує всі громадські ініціативи щодо перейменування міських об’єктів, які пов’язані з росією та білоруссю…», – зазначив Бондаренко.

Повний список обʼєктів, які планується перейменувати, а також зразок оформлення обґрунтування щодо нових назв можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, в Києві збирають пропозиції по перейменуванням – раніше повідомлялося про перейменування 279 об’єктів.

До слова, вже стартувало онлайн-опитування щодо перейменування станції Київського метро. Крім цього, станцію метро і площу в центрі Києва пропонують назвати на честь Героїв України.

 

Дерусифікація в столиці: кількість об’єктів для перейменування збільшилась до 467

Дерусифікація в столиці: перейменувати необхідно вже понад 450 об’єктів

Великий Київ у Google News

підписатися