Дерева щастя: в Києві висадили алею на честь дружби зі столицею Чорногорії (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
17:46 09.09

Столиці України та Чорногорії підписали меморандум про партнерство та співпрацю в різних сферах. Київ та Подгориця планують обмінюватися досвідом у напрямах планування громадського простору, інфраструктурних проєктів, новітніх технологій та індустрій.

Дерева щастя: в Києві висадили алею на честь дружби зі столицею Чорногорії (ФОТО)

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба під час зустрічі із делегацією з Чорногорії.

«Раді вітати колег із міста-побратима Подгориці в Києві. Упевнений, у нас є чимало точок дотику у сферах міського планування, реалізації інвестиційних проєктів, сучасних технологій, розвитку туризму. Ми переконані у плідній майбутній співпраці. Країни мають чимало спільного», – сказав Кулеба.

На честь дружби між столицями двох країн у Святошинському районі (на проспекті Перемоги, 97) висадили алею, що є символом партнерських відносин і майбутньої співпраці, делегація також відвідала культурні та історичні пам’ятки Києва.

Як розповіли у “Київзеленбуді”, наразі на знак побратимства на Алеї з’явились 8 катальп бігнонієвидних.

Індійці майя називали катальпу «деревом щастя», оскільки це дерево символізувало для них радість. Можливо тому, що листя має форму серця. І хоча природно катальпа росте у теплих та субтропічних регіонах Північної Америки, Карибів, Східної Азії, у Києві вона вже прижилася і доволі комфортно себе почуває. Її суцвіття дещо нагадують улюблені киянами квіти каштана.

Нагадаємо, Алея діаспор на Русанівській набережній розростається: тут висадили дуби, сосни та липи (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися