Депутати “ЄС” разом з киянами прибрали Алею Героїв Небесної сотні напередодні Дня Гідності і Свободи

Автор: Галина Ворона
13:40 19.11

Не дивлячись на дощ кілька десятків людей зібрались сьогодні на толоку на Алеї Героїв Небесної сотні, організовану Музеєм Майдану та комунальними службами міста. Цей захід щорічно відбувається напередодні Дня Гідності та Свободи, що відзначається 21 листопада, як данина пам’яті Героям.

Депутати “ЄС” разом з киянами прибрали Алею Героїв Небесної сотні напередодні Дня Гідності і Свободи

Працівники Музею, комунальники і небайдужі громадяни прибрали Алею, народний меморіал героїв, місце майбутнього музею й територію біля дерев’яної каплиці.

Разом з активістами і небайдужими громадянами до толоки долучились і депутати Київради від фракції “Європейська Солідарність”.

Як зазначив депутат, заступник голови фракції “Європейська Солідарність” в Київраді Олександр Погребиський, “ЄС” завжди відстоювала принципи Революції Гідності і його фракція єдина в Київраді заснувала благодійний фонд, до якого щомісяця депутати роблять внески на різні благодійні потреби.

За кошти фонду замінено інформаційні стенди біля Українського дому, присвячені подіям Революції Гідності, також відновлено стенди на вул. Грушевського.

Тут, біля каплички, ми встановили стенди, на яких розміщено інформацію про події, які тут відбувалися, і за що загинули наші Герої. Інформація на стендах українською і англійською мовами, щоб з нею змогли ознайомитися і українці, і гості столиці, які приїхали з-за кордону, – розповів депутат.

толока на Алеї Герої Небесної Сотнітолока на Алеї Герої Небесної Сотні толока на Алеї Героїв Небесної Сотні толока на Алеї Герої Небесної Сотні

Читайте також: Дошки, бруд і побита бруківка. Що відбувається сьогодні на Алеї Героїв Небесної Сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ) 

Як відомо, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – державне свято, встановлене указом президента України від 13 листопада 2014 року в честь подій Помаранчевої революції 2004-го і Революції Гідності 2013-го. У столиці відбудеться низка заходів до Дня Гідності та Свободи

Великий Київ у Google News

підписатися