Депутати мають здати наркотести, щоб країна бачила, кого наобирала – Геращенко

Автор: Марія Супрун
14:35 13.07

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликала всіх депутатів здати тест на вживання наркотиків

Депутати мають здати наркотести, щоб країна бачила, кого наобирала – Геращенко

За її словами, тільки за останній тиждень двох «слуг народу» зловили на порушенні правил дорожнього руху п’яними і в наркотичному дурмані.

Знаєте, це яке їхало, таке й здибало. Ми зараз звертаємося до зали з тим, що ми чуємо сьогодні від всіх виборців: кожен депутат ВРУ має здати наркотест, для того щоб розуміти, кого наобирали в цій залі. Досить творити те, що ви творите. Ви обіцяли підняти зарплати і пенсії. Поки що ви підняли тільки ціни, ви підняли тарифи, підняли ціни на газ, на комунальні послуги. І всі ваші обіцянки сьогодні є брехнею“, – наголосила Геращенко.

Вона також зауважила, що в порядку денному – здебільшого лобістські олігархічні законопроекти.

Зверніть увагу, як формується нинішній порядок денний. Тут знову лобістські закони, які дають преференції олігархам через абсолютно корупційний закон про Антимонопольний комітет, який ви виносите зараз на позачергове засідання. І немає жодного закону, який би працював на народ, а не на “слуг народу”“, – резюмує Геращенко.

Нагадаємо, раніше “Слугу народу” Брагара зупинили патрульні та запідозрили у вживанні наркотиків (ФОТО, ВІДЕО).

Також, нещодавно інший “слуга” Олександр Юрченко “під кайфом” у Львові втрапив в ДТП та напав на іншого водія (ФОТО,ВІДЕО). Голова “Слуги народу” закликав Юрченка скласти мандат.

Великий Київ у Google News

підписатися