Депутат “ЄС“ ініціює перевірку дозвільних документів на забудови у Бучі

Автор: Злата Колос
18:38 16.02

Депутатка міськради від “ЄС“ Наталія Єфимович наголосила, будь-який бізнес при розміщенні своїх об’єктів повинен дотримуватися всіх державних будівельних норм й не порушувати комфорт та добробут місцевих жителів Бучі.

Депутат “ЄС“ ініціює перевірку дозвільних документів на забудови у Бучі

Депутатка направила звернення до міського голови Бучі з проханням створити робочу комісію з залученням депутатів та представників громадськості для обговорення та підготовки проєкту рішень щодо обмежень на зміну цільового призначення, продаж землі та інших умов та обмежень в Лісовій Бучі з метою збереження цієї історичної місцевості.


Заява була розміщена на сторінці “Європейська Солідарність Бучанської ОТГ у Facebook.

“Бізнес повинен розвиватися, податки від такого бізнесу повинні наповнювати саме Бучанський бюджет. Але в Бучі є зони переважно житлової забудови! Тому будь-який бізнес при розміщенні своїх об’єктів повинен дотримуватися всіх державних будівельних норм і не порушувати комфорт та благополуччя приватних домоволодінь“, – йдеться в заяві.

До слова, депутат Київоблради заявив, що силач Вірастюк, якого “Слуги народу“ офіційно висунули В  кандидатом у народні обранці у 87-му окрузі на Івано-Франківщині , не підніме падучий рейтинг президентської сили.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...