Депутат Київради Богатов побив стендапера під час виступу

22:02 15.02.2021

14 лютого замість зізнаватись у коханні та дарувати сердечка депутат Київради від “Голосу” Костянтин Богатов віддубасив кулаками стендапера Влада Капицю.

Депутат Київради Богатов побив стендапера під час виступу
оренда квартири Київ

Як розповів сам Влад Капиця у Facebook, інцидент стався у залі кінотеатру “Братислава” на третій хвилині виступу одного із коміків.

Попри те що організатори заходу попереджали про наявність у виступах ненормативної лексики, Богатов, почувши зі сцени матюк, підхопився з місця, вимагаючи припинити виступ, і намагався вимкнути світло на щитку, де йому під руку і попався Капиця.

Сам стендапер так описує те, що сталось: “Стендап почався. Діма Поліщук виступає десь третю хвилину, люди сміються, я стою кайфую, спершись на підвищення біля виходу із залу. Тут бачу, що чолов’ягу, який візуально виділяється за віком, починає щось непокоїти, він рухається туди-сюди і в якийсь момент встає та починає бурмотіти “Прекратить! Что тут? Как такое может біть? Какие матюки? Ану где свет?”. А я стою опершись на щиток, який контролює світло в залі.

Діалог наступний: – Що сталось? – Откуда здесь маті? – Тут було заявлено, що тут мати будуть. – Нет не будет здесь матов! – Чого? – Ну того что здесь не будет матов, останавливайтесь! Після цього він б’є мене по обличчю, попутно зачіпаючи телефон, яким я знімав його. 
Телефон вилітає, відео вимикається, але частина зберігається. Потім я блокую наступний удар, ловлю його та відштовхую. Це буквально сталось за секунд 20″.

Правдами і неправдами депутата вивели із зали, а виступ продовжився. 

Цей пост у Facebook викликав жваве обговорення у коментарях, до якого долучився і сам призвідник бійки Богатов. Він стверджує, що вибачився в смс-повідомленні і запропонував особисто вибачитись. Депутат визнає, що його реакція була неадекватною, і виправдовується, що не був знайомий з таким жанром.

На бійку відреагували і в “Голосі” – назвали інцидент ганебним та засудили дії і висловлювання Богатова.

Щиро приносимо вибачення особисто стендаперу Владу Капиці. І тим, хто став свідком неприпустимих висловлювань та дій під час концерту. Подібна поведінка Костянтина Богатова несумісна з цінностями партії “Голос”, – говориться в повідомленні політсили.
У фракції запевнили, що на найближчих зборах дадуть належну оцінку поведінці Богатова.

Читайте також: Богатов Костянтин Володимирович

Великий Київ у Google News

підписатися