День Святого Миколая: що дарувати підліткам

13:14 01.12.2020

19 грудня — свято Миколая, яке відзначають в українських родинах уже багато років. Особливо полюбляють цей день діти та підлітки, які отримують цікаві подарунки та солодощі. Давня історія та сімейні традиції роблять це свято сповненим яскравих емоцій, щасливих посмішок та здійснених мрій. Подарувати підлітку на Миколая щось цікаве та оригінальне — справа складна, але ми допоможемо вам із нею впоратися.  

День Святого Миколая: що дарувати підліткам

Що бажають отримати на свято хлопці

Усі подарунки на Миколая можна поділити на три групи:

  • для хлопців;
  • для дівчат;
  • універсальні.

Варто розуміти, що цей поділ є умовним: складно назвати суто чоловічі або суто жіночі речі. Але переважна більшість хлопців-підлітків обирає більш практичні подарунки: техніку (мобільні гаджети або комп’ютерні прилади, ігрові консолі та аксесуари до них), засоби особистої гігієни, одяг.

Якщо ваш син має якесь хобі, було б чудово придбати для нього відповідний презент — це продемонструє, як ви підтримуєте його захоплення. Хлопці часто займаються спортом або полюбляють активні ігри, тож їм може знадобитися новий м’яч, форма, інший спортінвентар. 

Сучасні підлітки приділяють велику увагу зовнішньому вигляду. Вони намагаються стильно одягатися, створювати модні зачіски, використовують різноманітні засоби для догляду, і це не лише гелі для гоління. Бути привабливим — важливо для хлопця в такому віці. Подарунок на Миколая може йому в цьому допомогти.

Подарунки на Миколая для дівчат

Деякі люди щиро вважають, що підібрати влучний подарунок для дівчини-підлітка простіше, ніж для хлопця. Тут і модний одяг, і парфуми, і прикраси. Дійсно є з чого обирати. Пропонуємо кілька порад:

  • перед тим як купувати подарунок, дізнайтеся, про що мріє дівчина — сучасні підлітки можуть здивувати власними бажаннями;
  • у цьому віці діти починають глибше зазирати у свій внутрішній світ — чудовим вибором стане щоденник, щось для творчості або розвитку;
  • зовнішній вигляд теж є важливим, але речі мають повною мірою виражати індивідуальність дівчини, підкреслювати її смаки та погляди на світ. 

Багато дівчат-підлітків мають проблеми зі шкірою та волоссям. Їхній організм інтенсивно змінюється та дорослішає, що не завжди проходить легко та приємно. Для вирівнювання волосся тінейджерки часто використовують плойку, яка завдає певної шкоди.

На Миколая таким дівчатам можна подарувати більш м’який догляд. Наприклад, в EVA представлений великий вибір відповідної косметики. Такий подарунок привчить дитину до правильного ставлення до власної зовнішності та навичок щодо створення красивого образу. 

Універсальні подарунки для підлітків

Окремою категорією подарунків для підлітків — є універсальні. Це ті речі, що однаково подобаються і хлопчикам, і дівчаткам. Їх на ринку більше, і обирати серед них простіше. Сюди можна віднести книги, предмети одягу, аксесуари (ремінь, гаманець, годинник тощо). Велику популярність в останні роки здобули різноманітні сертифікати на певну суму грошей. Їхні головні переваги:

  • економія часу та коштів — не потрібно бігати по магазинах і обирати щось самостійно;
  • мінімум ризиків помилитися — підліток обирає, що хоче купити, на власний смак;
  • можливість надіслати подарунок в інше місто — оптимально, якщо ви не можете бути поруч під час свят.

Підлітки — це вже не діти, але ще й не дорослі. Обрати для них ідеальний подарунок на свято Миколая не завжди легко, але хлопець чи дівчинка обов’язково оцінять ваші зусилля. Солодощі, книги, одяг, косметика, гаджети, подарункові сертифікати — усе це здатне передати ваші думки, побажання та турботу про близьку людину. Даруйте від щирого серця — і це точно буде помітним. 

Читайте також: Напередодні новорічних свят у Києві відкриється резиденція Святого Миколая

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...