День ООН та щасливих хлопчиків. Що відзначають 24 жовтня

09:32 24.10

24 жовтня у світі святкують День ООН, Всесвітній день інформації про розвиток, день боротьби з поліомієлітом, Міжнародний день тещі, в Киргизстані – день дипломата і день працівників стандартизації та метрології. Також в ООН відзначають тиждень роззброєння, в Іспанії-День святого Рафаїла і Карва Чаутх в Індії.

День ООН та щасливих хлопчиків. Що відзначають 24 жовтня

У церкві 24 жовтня вшановується пам’ять святого Пилипа (Пилипа), одного з апостолів, який походив із Кесарії Палестинської. Саме він був вибраний в число дияконів після святого Стефана, який загинув мученицькою смертю. Сам же Пилип вирішив покинути Єрусалим, де йому загрожувала небезпека, почав виступати з проповідями.

Стефан не просто говорив з людьми про Ісуса, а також здійснював різні чудеса, зціляючи немічних і хворих. Бачачи це, навіть багато язичники повірили в існування Ісуса Христа. Згідно з історичними даними, у Пилипа підростали чотири дочки, які також були відданими християнками і володіли даром пророцтва. Також одна з дочок – Ерміонія – вміла лікувати людей. Переказ говорить, що сам Філіп помер у місті Траллія, де до останнього моменту служив єпископом. 

 
Народні прикмети на 24 жовтня: 
  • вранці на Філіппов день пішов сніг – зима буде суворою;
  • Птахи кружляють над головою – до добрих звісток;
  • ворони караються недалеко від житла – до поганої погоди.

Наші предки вірили, що якщо хлопчика, народженого 24 жовтня, назвати Філіпом, то він проживе довге і щасливе життя.

Великий Київ у Google News

підписатися