День народження Linux, та свято поцілунків. 25 серпня в історії: прикмети та іменинники

Автор: Тетяна Сененко
09:04 25.08

Сьогодні, у післясвятковий день 25 серпня у світі відзначають День примирливого поцілунку, а віряни вшановують пам’ять мучеників Аникити та Фотія. Ще сьогодні – день народження операційної системи Linux. 

День народження Linux, та свято поцілунків. 25 серпня в історії: прикмети та іменинники

Православна церква вшановує пам’ять мучеників Аникити і Фотія. У народі цей день назвали Фотя Поветенний. Його треба зробити максимально продуктивним. Поставте собі якусь мету і прагніть до неї, а святі вам допоможуть.

День народження операційної системи Linux

Відкриття належить фінському студенту Лінусу Торвальдсу. Підсумкова вартість проекту склала приблизно 1,4 млрд доларів. Але й до цього дня розробники вкладають у Linux величезні кошти, що дозволяє системі активно розвиватися. Linux – поняття загальне, під цією назвою об’єднано безліч операційних систем з категорії Unix, пов’язаних однойменним ядром.

Вони можуть перебувати як у відкритому, так і в закритому доступі, а поширюються, як правило, безкоштовно. Linux має величезну популярність: лідирує на ринках найбільш потужних комп’ютерів (97%), інтернет-сервісів (60%) та смартфонів (частка Android дорівнює 85%). 

День поцілунків та примирення

Це американське свято, засноване звичайною громадянкою цієї країни – Жаклін Мілгейт з міста Хілтон (Нью-Йорк, США).

Згідно з її розумінням, в цей день варто помиритися зі своєю половинкою, другом, родичем. Зробити це можна як за допомогою обіймів, так і за допомогою поцілунку.

Що не можна робити в цей день

Не можна сваритися, адже весь негатив у цей день пошириться на весь рік. Оминайте конфліктів та вияснення стосунків.
Не намагайтеся планувати важливі справи. Краще дочекайтеся початку наступного тижня і вже тоді розбирайтеся з усіма робочими моментами.

Прикмети дня:

Якщо випав іній, слід чекати гарного врожаю озимих наступного року. Якщо йде дощ – не варто сподіватися на довге бабине літо. А тепла і ясна погода віщувала багато білих грибів у лісах.

25 серпня День ангела імені відзначають: Фотій, Аникити. 

Великий Київ у Google News

підписатися