День батька в Україні. Як вітають із святом відомі політики

Автор: Галина Ворона
16:56 20.06

Щорічно в Україні та ще 40 країнах світу відзначається День батька – міжнародне свято, яке присвячене всім татусям світу. Роль батька у вихованні дитини – така ж важлива, як і роль матері. Батько має бути не тільки вимогливим вчителем і наставником, але ще й хорошим другом для своїх дітей. Діти копіюють батьківську поведінку, спостерігаючи за його діями та ставленням до інших. Ми подивились, як цей день відзначають відомі персони.

День батька в Україні. Як вітають із святом відомі політики

Так, президент Володимир Зеленський у цей день присвятив допис своєму батькові, оприлюднивши свої дитячі фото з ним.

“Стати батьком – це велике щастя. Бути батьком – це велика відповідальність. Бути хорошим батьком – це велика праця. А бути сином такого батька особисто для мене – це велике щастя, велика праця і велика відповідальність водночас. Знаю про це точно й відчуваю все своє життя. Це радість – мати доброго, уважного, турботливого батька, захисника і друга. Це мотивація постійно рухатись і працювати, маючи приклад для наслідування. Це бажання ніколи не засмутити, не підвести, не розчарувати. Я дякую тобі за найдорожче і найцінніше – за виховання, знання, принципи, характер, звичку ніколи не опускати рук, волю ніколи не здаватись і завжди іти до кінця. Дякую за те, що мудро відчуваєш, коли потрібно підтримати, коли – порадити, а коли – покритикувати. Коли потрібно сказати щось важливе, а коли важливо помовчати і слова не потрібні.  І дякую за те, що знаєш: найголовніші і найщиріші мої слова для тебе не в соцмережах, а вдома, на кухні, наодинці, відверто, у вічі, за чаркою, поки мама відійшла і не бачить наших мокрих очей. З Днем батька, Олександре Семеновичу! Будь здоровим! Бережи себе! Бережи маму! Твій син”, – написав Володимир Зеленський.

П’ятий президент і лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко, який, до слова, рік назад втратив батька, розчулив фотографією з доньками.

“Батьківство — це найщасливіші миті у житті. Як наприклад оця. Усіх татусів зі святом!” – підписав світлину Петро Порошенко.

До привітань з Днем батька долучились і депутати Київради, побажавши чоловікам завжди залишатися прикладом сміливості, мудрості, впевненості й сили для своїх дітей.

Читайте також: Притул побільшало. Відомий шоумен та екскандидат в мери Києва знову став батьком

Нагадаємо, сьогодні  в Україні відзначають Трійцю, День медика і День батька. Історія свят, народні прикмети та звичаї.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...