Демонтаж поверхів «будинку-монстру» на Подолі – у справі новий поворот

17:50 21.01

Північний апеляційний господарський суд продовжить розглядати справу щодо демонтажу самочинно збудованих поверхів у житлово-офісному комплексі на вул. Нижній Вал, 27-29, який кияни називають «монстр на Подолі».

Демонтаж поверхів «будинку-монстру» на Подолі – у справі новий поворот

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко.

«Перемога! Справу продовжить розглядати Північний апеляційний господарський суд. Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Київської міської ради і підтвердив, що спір носить суто господарський характер, не зважаючи на намагання затягнути процес», – написав Бондаренко.

Він зазначив, що таке рішення відкриває шлях до того, аби апеляція перейшла до розгляду справи по суті.

Нагадаємо, раніше Північний апеляційний господарський суд закрив справу щодо демонтажу надбудованих поверхів будинку, вирішивши що справу має розглядати не господарський суд, а цивільний.

Справа «будинку-монстру» на Подолі розглядається з грудня 2014 року. Відповідний позов до Господарського суду був поданий Київрадою як уповноваженою особою на розпорядження земельною ділянкою територіальної громади міста Києва, на якій ведеться незаконне будівництво.

У 2019 році Господарський суд Києва зобов’язав забудовника знести чотири верхні поверхи, не передбачені проєктом. Наразі міська влада чекає апеляційного розгляду та виконання судового рішення у справі.

Як повідомлялося раніше, надбудова «будинку-монстра» на Подолі загрожує безпеці мешканців. Водночас, квартири під знесення в цьому будинку продають за півціни.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...