Де за бажанням можна зробити ПЛР-тест на COVID-19 (ЦІНА, АДРЕСА)

18:30 17.07.2020

У вірусологічній лабораторії державної установи “Київський міський лабораторний центр МОЗ України” почали робити ПЛР-тестування на COVID-19 усім бажаючим. Цю установу включено в перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток “Дій вдома”.

Де за бажанням можна зробити ПЛР-тест на COVID-19 (ЦІНА, АДРЕСА)

Про це повідомляється на Facebook-сторінці центру. 

Зазначається, що дослідження проводиться на тест-системі для діагностики коронавірусу 2019-nCoV методом ПЛР в реальному часі виробництва компанії Seegene (Республіка Корея). При цьому штам коронавірусу COVID-19 виявляється одразу по трьох генетичних маркерах RdRP-gene, N-gene та E-gene.

Можливі сценарії обстеження:

  • лікувальний заклад проводить відбір та транспортує зразок в лабораторію центру з направленням – 890 грн.
  • пацієнт самостійно проходить ПЛР-тестування у лабораторії і там роблять забір
    890 грн + 150 грн забір матеріалу.

Забір матеріалу на дослідження проводиться з 9:00 до 11:00 за адресою: вірусологічна лабораторія вул. Естонська, 3, тел. 400-50-36, 427-33-74, 400-73- 54

Лабораторія працює щоденно з 8:00 до 20:00.

У центрі наголошують, що забір матеріалу на дослідження в інший час здійснюється за попереднім узгодженням. Результат видається наступного дня.

Реєстрація та видача результатів здійснюється завдяки застосуванню лабораторної інформаційної системи “Терралаб”.

Довідково. ПЛР-тест показує наявність/відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки цьому він може виявити в захворілого коронавірус ще в перші дні зараження. Проводять ПЛР-тестування шляхом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта. Такий тест визначає, чи є у вас зараз інфекція.

Нагадаємо, Україна може отримати пріоритетне право на отримання вакцини від коронавірусу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...