У першу чергу сховатись можна у підземних спорудах метрополітену, адже київське метро вважається найважливішим і найбільшим об’єктом цивільного захисту столиці.
Також сховатись можна у підвальних приміщеннях житлових будинків, промислових підприємств, навчальних закладів, культурно-музейних та концертно-виставкових установ, держорганів, медичних та торговельних установ, закладів харчування та спортивно-розважального спрямування, а також підземні паркінги та інші підземні споруди.
Читайте також: Алгоритм дій киян у разі військової загрози чи нападу – розроблено пам’ятку
Про повітряну тривогу киян будуть інформувати про надзвичайну ситуацію через мережу провідного мовлення (квартирні та зовнішні гучномовці). Оскільки система проводового радіо в Україні давно знищена, виконувати цю функцію мають сучасні місцеві радіостанції, телебачення та автомобілі, оснащені гучномовцями та сиренами.
Киян просять ділитися інформацією з сусідами та тримати при собі повсякденний одяг, взуття, аптечку, засоби особистої гігієни та документи, а також хоч якийсь запас їжі.
Ну і звісно, слід наперед ознайомитись із розташуванням найближчих укриттів.
Карта укриттів – тут.
Читайте також: Ворог влучив у будівлю військової частини на Броварському проспекті, є потерпілі
Нагадаємо, у Києві перестали працювати школи і садочки – киянам розповіли, що робити.
Як відомо, о четвертій ранку 24 лютого Володимир Путін оголосив проведення спеціальної військової операції на Донбасі, російські війська атакували кордон України з боку РФ, Білорусі і Криму. Президент Володимир Зеленський повідомив, що в Україні ввели воєнний стан. Небо України закрили для цивільних літаків. Іноземні видання повідомляють про те що Нагадаємо, о четвертій ранку 24 лютого Володимир Путін оголосив проведення спеціальної військової операції на Донбасі, російські війська атакували кордон України з боку РФ, Білорусі і Криму. Президент Володимир Зеленський повідомив, що в Україні ввели воєнний стан. Небо України закрили для цивільних літаків.