Де, коли і за скільки у Києві можна політати на повітряній кулі

18:39 26.04

Повітроплавний сезон в Україні відкриють два фестивалі повітряних куль: на території Виставкового центру в Києві у форматі вистави, в також під Києвом у форматі вільних польотів. Фестиваль «Монгольф’єрія» на ВДНГ проведуть найближчого вихідного дня після завершення локдауну.

Де, коли і за скільки у Києві можна політати на повітряній кулі

Про це йдеться на сайті фестивалю.

“Учасники зможуть побачити близько двох десятків аеростатів, зробити фото та здійснити політ на висоту десятиповерхівки – вище не можна через обмеження в місті. А протягом трьох днів 14-16 травня в Макарівському районі під Києвом відбудеться найбільший у Східній Європі весняний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Мамо, я вдома»”, – йдеться у повідомленні. 

Старти повітряних куль заплановано о 18:00 14 травня та о 5:00 і о 18:00 15-16 травня. Такий час обрали тому, що вдень у теплу пору року повітряні кулі не можуть літати. Це пов’язано з перегрівом повітря біля землі, що перешкоджає комфортному зльоту аеростатів.

Тому польоти влітку проходять на світанку і перед заходом сонця.

Повітроплавання також чутливе до погодних умов. Старти аеростатів можливі за відсутності сильного вітру, опадів і грози. 

Всі охочі відвідати фестиваль, і як глядачі, і як учасники польотів, мають попередньо придбати сертифікат. Вартість відвідування для родини складає 190 гривень, а політ на фестивалі обійдеться від 3190 грн за людину. Кількість місць для польоту обмежено.

Кожен учасник польотів отримає іменний диплом про внесок у популяризацію повітроплавання в Україні.

Читайте також: Нова атмосфера кінотеатрів після карантину: запах попкорну перебив спирт – репортаж.

Нагадаємо, раніше ми детально описували, як воно, літати на повітряній кулі, і чому це варто того, щоб спробувати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...