Давно пора. Метрополітен розвінчав міфи про “поспішаючі” поручні

20:39 09.12.2020

Столичний метрополітен нарешті розвіяв здогадки киян про десинхронізацію сходинок ескалатора та його поручнів і постановив знешкодити проблему.

Давно пора. Метрополітен розвінчав міфи про “поспішаючі” поручні

Про це заявили на офіційній сторінці столичного метрополітену у Facebook.

Так, на 13-ти станціях метрополітену незабаром проведуть повну заміну поручнів ескалаторів.

Зокрема, оновлення торкнеться станцій: “Контрактова площа”, “Виставковий центр”, “Либідська”, “Палац Україна”, “Хрещатик”, “Площа Льва Толстого”, “Палац Спорту”, а також “Лук’янівська” та “Золоті ворота”.

Зазначається, що частину поручнів залишать для резерву, а усі необхідні роботи по заміні проведуть протягом найближчих трьох місяців.

Крім того, Київський метрополітен нарешті розвіяв міф про десинхронізацію сходинок ескалатора та його поручнів.

Багато людей переконані, що поручень рухається швидше ескалатора, аби пасажир не заснув. Насправді ж поручні та сходи запускаються як єдиний механізм. Однак гума і метал мають різну густину. Тому з часом з’являється відхилення у швидкості руху. Допустима норма цього показника – 2 відсотки”, – роз’яснюється в повідомленні. 

До слова, усього в київській підземці працює 122 ескалатори. Найдовший знаходиться на станції “Хрещатик” і має аж 743 сходинки.

Нагадаємо, що кияни звернулися до влади з проханням розробити проєкт нової лінії метрополітену до до аеропорту “Київ” (“Жуляни”).

Читайте також: “Вітряні Гори” замість “Правди”. Кияни вимагають декомунізувати станцію метро

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...