Далі – морозніше. За тиждень температура у столиці впаде ще нижче

Автор: Любава Лисичкіна
19:33 08.02

Денні температури коливатимуться від -8 до -12. Вночі температура може впасти до -26. Синоптики обіцяють мокрий сніг, а сонечко – тільки в кінці місяця.

Далі – морозніше. За тиждень температура у столиці впаде ще нижче

Синоптики як зговорилися: за прогнозами різних метео-джерел, лютий  буде досить морозним і сніжним. Кияни мають приготуватися до зниження температури, вже із середи, 10 лютого, вночі температура буде нижча 10 градусів.

Так, за даними meteo.ua, вже з неділі , 14 лютого, нічні температури будуть коливатися в межах -17-21 градусів морозу.  За увесь наступний місяць киян чекає тільки один день, 12 лютого, коли погода вдень буде на рівні +1.

 В той же час, за даними gismeteo.ua,  похолодання буде ще більш сильнішим і кульмінацією  стане 18 лютого: -26 градусів за Цельсієм показуватимуть ртутні стовпчики.

Денні температури у другій половині місяця будуть в межах  від -1 до -13.  Вночі  синоптики обіцяють щонайменше  -6 морозу, і це буде в останній день зими, 28 лютого.

Нагадаємо, лютий лютуватиме цього тижня. Температура коливатиметься від -7 до -11 градусів морозу, до того ж цього тижня вітер буде сильніший, аніж попереднього. 

Великий Київ у Google News

підписатися