Дайте грошей, бо “горимо”: понад 400 закладів освіти і науки Київщини можуть закритися

Автор: Любава Лисичкіна
16:30 31.07

Область думає над тим, як не допустити закриття навчальних закладів регіону, які мають приписи ДСНС про порушення системи протипожежної безпеки.

Дайте грошей, бо “горимо”: понад 400 закладів освіти і науки Київщини можуть закритися
Про це написала у соцмережі голова Київоблради Наталія Гунько.
 
Обласній раді підпорядковується 21 заклад освіти і науки і кожен із них має припис ДСНС. Суми на усунення порушень від 150 тисяч до 4 мільйонів гривень. Загальна потреба – понад 18 мільйонів гривень.
 
Окрім цього, за словами Гунько, є освітні заклади територіальних громад. У 630 з них ДСНС Київської області провело перевірки протягом останніх двох місяців і в  результаті 390 закладів отримали приписи.
 
“Громади не мають такого фінансового ресурсу, щоб покрити потреби всіх шкіл, закладів профтех освіти, коледжів та університетів. На останній сесії ми перерозподілили залишки освітньої субвенції і 4 мільйони гривень направили саме на усунення проблем із протипожежною системою закладів освіти Київщини. Це дало змогу усунути проблеми там, де заклад міг взагалі закритися за рішенням суду. Проте це замала сума, щоб зняти питання повністю”, – деталізувала посадовиця.
 
За її словами,   на найближчій сесії Київської обласної ради депутати планують  звернутися до Міністерства освіти і науки України та Кабінету Міністрів з проханням надати субвенцію для всіх закладів освіти Київщини, яка піде  на налагодження системи протипожежної безпеки.
 
Зауважимо, всі українські школи під’єднають до централізованої каналізації.
 

Великий Київ у Google News

підписатися