Дачниця з Русанівських садів на півтора роки залишила пса у клітці в дворі та виїхала закордон – собаку треба врятувати

Автор: Оксана Тупальська
16:42 11.09.2023

Жінка, що має дачу на Русанівських садах, виїхала ще до початку повномасштабного вторгнення та залишила зачиненими собаку, котів та кроля. Сусіди тварин підгодовували, а кішок забрали, проте собака досі залишається на самоті в клітці.

Дачниця з Русанівських садів на півтора роки залишила пса у клітці в дворі та виїхала закордон – собаку треба врятувати

Собака породи хаскі з зими 2022 року сам перебуває в дворі. Коти та кріль були в хаті. Через деякий час після виїзду за межі країни власниця попросила знайомих забрати тварин. Ті котів з кролем прилаштували, а пес залишився сам за ґратами, лише часом приходили його підгодовувати власники сусідніх дач. Про долю пса розповіла активістка, яка нерідко допомагає собакам та псам, що опинилися без господарів, знаходити дім, Анна Майко.

«Сусіди приходили погодувати. Вигулювали на повідку, а потім він знов залишався один на подвір’ї. Я не знаю, як собака може це витримати. Собаки – це ж вічні діти. Ви б змогли полишити дитину одну на тижні, місяці, рік, домовившись з сусідами, щоб вони прийшли, налили тарілку борщу, погладили по голівці, запитали «Як справи, малюк?», – каже киянка Анна Майко.

Жінка розповідає, що дізналася про собаку за ґратами минулого літа. Тоді з однодумцями відшукали власницю та просили віддати пса людям, які зможуть про нього дбати. Проте та була противилася і навіть почала присилати з-за кордону на адресу сусідів гроші на корм для тварини. А згодом – знову перестала контактувати.

«Пройшов рік. Марк продовжує жити на самоті на дачному подвір’ї. Грошей хазяйка вже не висилає, та й взагалі зникла для спілкування. Тепер Марку 4 роки – молодий, грайливий, дуже соціальний, красивий пес. Дуже сумує за спілкуванням, дуже потребує людини», – каже Анна.  

Активістка разом з сусідами вирішили самостійно передати пса людям, які захочуть про нього подбати як слід.

«Прилаштовується. Дзвонити сусідам: 050 381 1126 Наталя, 050 351 9918 Павел», – повідомляє Анна.

Нагадаємо, майстриня Зоя Федоренко після початку повномасштабного вторгнення зробила хенд-мейд хобі власною справою для підтримки українців. Вона шиє патріотичні іграшки Найпопулярніший у замовників – Пес Патрон. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин