Цинізм без меж: росіяни називають обстріл “Охмадиту” пошуком воїнів ЗСУ та атакою англомовних осіб

Автор: Оксана Тупальська
14:32 08.07

Після обстрілу “Охматдиту”, який призвів до загибелі людей, росіяни запустили низку фейків, що виправдовують їхні злочинні дії та які суперечать один одному. В них висувають декілька версій – що обстрілювали з РФ, однак з воєнною метою, що атакували українські війська свій же народ, а також, що стріляли іноземці. Про брехливі версії катів розповів Центр протидії дезінформації.

Цинізм без меж: росіяни називають обстріл “Охмадиту” пошуком воїнів ЗСУ та атакою англомовних осіб

У своїх пабліках росіяни ширять відомості, що ракета, яку збили українські ППО, летіла на корпус лікарні, де надають допомогу ЗСУ, однак впала на господарську будівлю. Також брешуть, що винен у обстрілі завод поруч з медустановою, де виготовляють ракети. 

Інші ж – пишуть що це провокація перед самітом НАТО та що влучили в центр збирання дронів. 

Звичайно, вся ця інформація не відповідає дійсності. 

Внаслідок ранкової ворожої атаки 8 липня постраждали 6 районів Києва. Станом на 13.30 відомо про 10 загиблих та 35 постраждалих.

Внаслідок атаки по дитячій лікарні “Охмадит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі, тобто були “привʼязані” до апаратів очищення крові. Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.

ЯК ЗРОБИТИ ВНЕСОК ДО ФОНДУ «ОХМАТДИТ»:

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин