Цими вихідними відбудуться безкоштовні екскурсії “Київ хрещатий” та “Київ історичний” – як зареєструватись

екскурсія, київ

Киян та гостей міста запрошують на безкоштовні прогулянки Києвом. Через дуже великий попит на прогулянки та обмежену кількість місць під час воєнного стану (15 місць на кожну прогулянку) реєстрація є обов'язковою.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Прогулянка містом «Київ історичний»

Познайомтесь з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою, Майданом Незалежності та Подолом.

  • Маршрут: Золоті Ворота – Ярославів Вал – Софіївська площа – Михайлівська площа – Андріївський узвіз – Контрактова площа – вулиця Петра Сагайдачного – Поштова площа.
  • Дата: 12 листопада (субота).
  • Час: 12:00 – 14:00.
  • Початок та місце зустрічі: центральний вхід Золотих Воріт (вул. Володимирська, 40 А).
  • Реєстрація за посиланням.

 Прогулянка містом «Київ хрещатий»

Познайомтесь з прекрасним старовинним містом, його історією та людьми, які формували, створювали і будували Київ, дізнайтеся про боротьбу українського народу за свою свободу та незалежність.

  • Маршрут: Бессарабська площа – вул. Хрещатик – Європейська площа – Хрещатий парк.
  •  Дата: 13 листопада (неділя).
  •  Час: 12:00 – 14:00.
  •  Місце зустрічі: центральний вхід Бессарабського ринку (Бессарабська площа, 2).

Реєстрація за посиланням. Підтвердження участі відбувається за допомогою телефонного дзвінка.

Читайте також: Киян запрошують відвідати “Місто з секретом. Триптих дивних вулиць”

Нагадаємо, столичний музей відкриває цикл інтригуючих лекцій, перша – “Шевченко: як підійматися з колін”.