Цифра дня. Скільки музейних предметів було оцифровано в Києві цього року

Автор: Марія Супрун
15:39 29.12.2021

Через карантинні обмеження 2021 рік був важким і водночас насиченим та продуктивним, і закладам культури є чим пишатися. За минулий рік проведено понад 300 виставок, обрано 26 керівників закладів культури, відбулось 7 масштабних фестивалів, оцифровано 30 тисяч музейних експонатів.

Цифра дня. Скільки музейних предметів було оцифровано в Києві цього року

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Карантин вніс свої корективи в культурне життя столиці. Кінотеатри і театри працювали не на повну потужність, більшість заходів було перенесено в онлайн, але нам все ж вдалося провести такі знакові фестивалі як 50-й ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», фестиваль «Відкрита музика міста», фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, всеукраїнський фестиваль MotoOpenFest, фестиваль О-fest і, звісно, Atlas Weekend, який вже став візитівкою столиці. Величезну роботу зробили і наші музейники, які продовжують оцифрування експонатів, яких тільки у 2021 році стало на 30 тисяч більше», – підкреслив Мондриївський.

Однією з найважливіших подій року можна вважати затвердження Комплексної міської цільової програми «Столична культура 2022-2024 роки».

Програму розроблено з метою збереження та розвитку закладів культури, відродження духовних традицій, підвищення доступності та розширення спектру культурних послуг для різних категорій мешканців, а також сприяння успішній інтеграції у світовий міжкультурний простір.

Крім того, за ініціативи та підтримки Департаменту культури вже другий рік поспіль відбувся Київський Форум толерантності, реалізовано творчий проєкт «Київ Мистецький». Понад десять виставок було проведено до 30-річчя Незалежності України.

Нагадаємо, раніше “ВК” писав, куди можна піти у Києві цього тижня.

Великий Київ у Google News

підписатися