Цифра дня. Скільки київський таксист заробив в новорічну ніч

Автор: Марія Супрун
15:12 03.01

Київський таксист заради експерименту проміняв стіл з олів’є та ігристим на ніч у машині в погоні за тарифами та коефіцієнтами – хотів дізнатися скільки зможе заробити в новорічну ніч.

Цифра дня. Скільки київський таксист заробив в новорічну ніч

Результати його експерименту опубліковано на сайті TEXTY.

Загалом він працював 13 годин і подолав за кермом близько 330 кілометрів. Співпрацює чоловік із сервісами Uber, Bolt, Uklon.

За його словами, сервіси таксі на Новий рік пропонували водіям промоакції та вищі тарифи. Зокрема, Uber платив 130 гривень за п’ять виконаних поїздок з 19:00 до 22:00, а потім ще 220 гривень за шість поїздок з 2:00 до 5:00. Uklon з 20:00 31 грудня підняв ціну на 40% від базового тарифу. Bolt знизив комісію 25% до 10% після десятої поїздки. 

Ввечері 31 грудня пасажирами були кияни, що поверталися із  супермаркетів додому, а також ті, хто спішив зустрічати Новий рік у гостях. Були й кумедні ситуації. Одна жіночка особливо насмішила, сказавши: «Ніколи, чуєте, ніколи! Не готуйте олів’є за день до нового року. Вони вже все з’їли. Терміново довелося мчати за продуктами на новий салат!».

Таксист сподівався зустріти Новий рік у компанії пасажирів, однак приблизно о 23:30 виклики припинилися. Святкова опівніч застала водія на самоті на автомобільному мосту через залізничні колії біля вокзалу. «От просто повірте мені на слово — це сумно», — зазначив Корнійчук.

У перші хвилини нового року тарифи знову підстрибнули. Вартість поїздки зросла приблизно у два з половиною рази. Вільні нічні дороги дозволяли заробляти 200 гривень за десять хвилин. А вже ближче до ранку попит на таксі шалено підскочив, машини не встигали виконувати всі замовлення. 

На всіх сервісах Корнійчук заробив за сім годин роботи до Нового року 2100 гривень з відрахуваннями всіх комісій, а за шість годин після Нового року — 2700 гривень.

Найбільшу суму таксист заробив на Uber — 3268 гривень. Користування Uklon принесло йому 1270 гривень і ще 200 гривень він заробив на Bolt.

Загалом за ніч він заробив 4800 гривень. Водночас, з цієї суми слід відняти витрати на паливо — приблизно 600 гривень. Тобто заробіток таксиста за 13 годин в новорічну ніч склав 4200 грн. 

Якщо критично не вистачає грошей – новорічна ніч однозначно дає можливість їх швидко заробити. Але зважайте – це дуже виснажливо. І ніякі гроші не здатні замінити ті емоції, що ви отримуєте від спілкування з рідними та близькими на свята. Я більше точно не хочу зустрічати новий рік під світлофором на мосту”, – підсумував таксист.

Нагадаємо, новорічно-казковий Київ показали з висоти пташиного польоту (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися