Цифра дня. Скільки безпритульних котів і собак знайшли нові родини у 2021 році

Автор: Марія Супрун
15:32 12.01.2022

У 2021 році фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» прилаштували у родини киян майже 550 безпритульних котів і собак. Більшість тварин – вихованці муніципального притулку в Бородянці або були пацієнтами комунальної ветклініки.

Цифра дня. Скільки безпритульних котів і собак знайшли нові родини у 2021 році
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

«Кияни беруть активну участь у розв’язанні проблеми безпритульних тварин. Такі цифри прилаштування – більше півтисячі котів і собак – ми маємо винятково завдяки допомозі небайдужих людей і волонтерів. Участь суспільства – ключова, і дуже приємно бачити, що домашній пес із притулку не є чимось надзвичайно рідкісним у столичних родинах», – прокоментувала Мазур.

Нині у притулку ветклініки на нових власників чекають 250 собак і 50 котів.

За словами фахівців комунального підприємства, ці тварини є соціалізованими та вже готові їхати до родин. Познайомитись із ними можна на сайті комунальної ветклініки (www.kmlvm.com.ua) та  в розділі «Адопція» в Реєстрі домашніх тварин (https://pets.kyivcity.gov.ua/).

Також у 2021 році спеціалісти надали швидку ветдопомогу понад тисячі безпритульних тварин, стерилізували понад 9 тисяч та щепили від сказу майже 10 тисяч безпритульних котів і собак.

Нагадаємо, на Дарниці зводять Центр захисту тварин (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися