Ця любов міцнішає з кожним днем: Порошенко привітав дружину з ювілеєм

Автор: Марія Супрун
13:41 01.02

Сьогодні, 1 лютого, лідерка «Європейської Солідарності» в столиці Марина Порошенко святкує день народження. Їй виповнилося 60 років.

Ця любов міцнішає з кожним днем: Порошенко привітав дружину з ювілеєм

З ювілеєм дружину привітав п’ятий президент України Петро Порошенко. У Facebook він опублікував також вірш Василя Симоненка.

“Цей вірш Василя Симоненка дуже добре описує мої почуття, коли більш як 37 років тому ми з тобою пішли на перше побачення на фільм «Ромео і Джульєтта». Уже тоді я зрозумів, ти — кохання всього мого життя. Сьогодні, як і кожного дня, кажу тобі: палко кохаю тебе. І ця любов міцнішає з кожним днем. З днем народження, моя Марино”, – написав Порошенко.

«Дотліває холод мій у ватрі,

Я один замріяний іду…

Ми тоді зустрілися в театрі,

На гальорці в третьому ряду.

І не вірю, що мені здалося,

Бо напевне знаю — так було:

То не скрипка кликала — волосся,

Що тобі спадало на чоло».

Також, Марину Порошенко привітав однопартієць Олексій Гончаренко.

“Вітаю з Днем народження Марину Порошенко! Її сила та мудрість надихає. Здається, пані Марина здатна досягти будь-якої мети завдяки своєму завзяттю. Це фото було зроблено в аеропорту Варшави, коли ми з іншими членами фракції летіли разом з Петром Порошенко до Києва. І навіть тоді, коли було незрозуміло, чим закінчиться ця поїздка, пані Марина була сповнена сил та рішучості”, – написав Гончаренко.

Марина Анатоліївна Порошенко (у дівоцтві —Переведенцева) народилася 1 лютого 1962 року в Києві. Уукраїнська політична та громадська діячка. Дружина п’ятого президента України Петра Порошенка (2014—2019). З 2020 року є депутаткою Київської міської ради від партії «Європейська Солідарність», очолювала список цієї партії в Києві на виборах 2020 року. Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка. У 2018—2019 роках — голова Українського культурного фонду.

Як повідомлялося, Марина Порошенко відвідала інтернат для хлопчиків та потішила дітей подарунками.

Великий Київ у Google News

підписатися