Цьогоріч кияни залишаться без пляжів: зони відпочинку у столиці не будуть відкривати

Автор: Вікторія Мілюта
12:12 23.04

У столиці цього року не планують відкривати пляжний сезон, враховуючи дію воєнного стану. Жителям міста не рекомендують відвідувати пляжі та зони відпочинку з міркувань безпеки.

Цьогоріч кияни залишаться без пляжів: зони відпочинку у столиці не будуть відкривати
Світлодіодне освітлення

Таке рішення було прийняте на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Такі правила встановили, щоб уникнути масового скупчення людей, бо це може завадити безперешкодному доступу до укриттів і сховищ під час повітряної тривоги.

Читайте також: Навколо пляжу біля озера Редькіне почали встановлювати паркан

В той же час фахівці виконуватимуть сезонні роботи, необхідні для підтримки порядку на пляжних територіях, зокрема, обслуговуватимуть інженерні мережі, прибиратимуть та здійснюватимуть санітарну обробку зон відпочинку проти комах.

Судячи з минулих років, заборони не заважають киянам відпочивати на пляжах – у спекотну погоду вони переповнені. Там навіть чергують рятувальники з «Плеса».

Нагадаємо, під час воєнного стану в усіх регіонах країни діють обмеження, встановлені місцевими військовими держадміністраціями. Зокрема, заборонено відвідування лісів та навігація плавзасобів на річках та озерах.

Великий Київ у Google News

підписатися