Ціни на батон регулюватиме Кабмін, столичну ялинку оцінили у Європі, перейменування вул Фучика – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
20:47 31.12.2021

Останній день 2021 року запам’ятається киянам потраплянням батону і олії до переліку продуктів, подорожчання яких мають заздалегідь декларувати суб’єкти господарювання, конкурсом ялинок, а також ініціативою про перейменування вулиці на честь футболіста.

Ціни на батон регулюватиме Кабмін, столичну ялинку оцінили у Європі, перейменування вул Фучика – найрезонансніші новини дня

В Україні запроваджено держрегулювання цін на батон і соняшникову олію: подробиці

Кабінет міністрів України додав до переліку продуктів, подорожчання яких мають заздалегідь декларувати суб’єкти господарювання, батон та олію соняшникову. Крім того, уряд обмежив націнку на хліб житньо-пшеничний і батон у 10%

Регулювання цін запровадили на період дії карантину, спричиненого пандемією COVID-19.

Вказаною постановою уряд вніс зміни до своїх постанов від 22 квітня 2020 року № 341 та від 9 грудня 2020 року № 1236.

Згідно з постановою Кабміну № 341 від 22 квітня 2020 року, обов’язковому декларуванню зростання цін на продукти харчування підлягають товари, які мають істотну соціальну значущість.

Київська ялинка увійшла до Топ-15 найкрасивіших в Європі

Головна новорічна ялинка України, яка встановлена на Софійській площі в Києві, увійшла до Топ-15 найкрасивіших ялинок Європи.

Ялинка на Софійській площі опинилися між ялинками з Польщі та Італії. Популярний серед туристів з усього світу сайт відзначив, що київська ялинка прикрашена десятками кілометрів гірлянд.

Також зазначається, що Київ є чудовим місцем для поїздки на різдвяні та новорічні свята, а також той факт, що у місті працюють одразу декілька різдвяних ярмарків.

Кияни просять перейменувати вулицю Фучика на честь воротаря “Динамо”

Мешканці столиці виступили з ініціативою перейменувати вулицю Юліуса Фучика у Києві на вулицю Антона Ідзковського.

Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради, автором якої виступив Ігор Запорожець.

Зазначається, що Юліус Фучик — це чеський письменник і журналіст. Після 1948 року став іконою комуністичної ідеології в Чехословаччині.

Тим часом, Антон Ідзковський — футбольний воротар та тренер. Заслужений майстер спорту (1945). Заслужений тренер України (1961). Як тренер підготував таких відомих українських голкіперів як Олег Макаров, Євген Лемешко та Віктор Банніков. Він мешкав якраз на вулиці Фучика в Києві.

 

Великий Київ у Google News

підписатися