Чиновник КМДА і депутат Київради влаштували бійку – як пояснили

18:03 03.07.2020

У будівлі департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 32) сталася бійка між депутатом Київради Володимиром Назаренком і заступником голови департаменту Юрієм Тацієм. У нападі звинувачують один одного, але жоден не опублікував відео самої бійки.

Чиновник КМДА і депутат Київради влаштували бійку – як пояснили

Про це обидва учасники бійки написали на своїх сторінках у Facebook. У кожного своя версія того, що ж сталося.

Зокрема, як пише Тацій, до нього з образами прийшов агресивно налаштований Назаренко, який знищив частину документів та кілька разів вдарив його.

“Почав розкидатися образами в бік чинної влади, погрожувати, а потім “перейшов до дій” – знищив частину документів, які лежали на моєму столі. Я намагався спокійно вирішити ситуацію, однак “гість” не заспокоївся і наніс мені низку ударів. Довелось викликати поліцію, яка склала протокол на депутата і зараз проводить розслідування. В моєму кабінеті є система відеофіксації, всі матеріали з неї також передані поліцейським. Я зараз перебуваю у лікарні з підозрою на струс мозку”, – написав чиновник.

У свою чергу Назаренко заявив, що Тацій здійснив на нього напад, намагаючись приховати корупційні документи.

“На відео можете бачити нахабство нападника. На місці вже працює поліція, пишемо заяву. Юрій Тацій, що намагається легалізувати незаконні забудови, щойно здійснив напад на мене”, – написав Назаренко.

Водночас, запису самого моменту бійки жоден з опонентів не надав.

Нагадаємо, бельгійський театр використав кадри з бійками українських депутатів для майбутнього сезону.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...