Чим зайняти дітей на канікулах, якщо “до бабусі” не варіант

Автор: Галина Ворона
15:56 04.06

Школярі в Україні пішли на літні канікули, і головне питання, яке турбує багатьох батьків, чим зайняти нащадків, щоб вони і розвивалися, і цікаво проводили дозвілля, і не наробили біди.

Чим зайняти дітей на канікулах, якщо “до бабусі” не варіант

Цьогоріч, як і минулого року, на жаль, через пандемію в Києві не працюватимуть пришкільні табори. Та столичні дітлахи мають варіант змістовного літнього відпочинку.

Так, впродовж червня юних кияни чекатимуть у 42 закладах позашкілля, у яких налічується понад 5 тисяч гуртків! Усі вони працюватимуть відповідно до свого графіку роботи та, звісно, із дотриманням усіх карантинних норм.

Тут для дітей організовуватимуть різноманітні активності, цікаві заходи, майстеркласи та багато іншого. Зі списком всіх закладів позашкілля Києва можна ознайомитися за посиланням.

Що стосується дошкільнят, то дитячі садочки продовжують працювати у звичайному режимі.

За даними КМДА, на сьогодні через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 12 груп у 12 садках. Один садочок – у Шевченківському районі – через захворювання вихователів зачинили на карантин. Також на планові ремонти тимчасово закрили 7 дитсадків. Дітей перевели у садочки, що розташовані поруч.

Наповненість дітей у дитячих садках міста – понад 46 відсотків.

Читайте також: Сам би відпочивав. Як підготували до нового сезону заміський дитячий табір 

Нагадаємо, також у столиці запустили телеграм-канал з курсами, фестивалями, подкастами, який зробить канікули веселими і корисними.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...