Чи піде голова Київської обласної ради у відставку?

Автор: Тарас Шевченко
10:54 27.04

З самого початку роботи Київської обласної ради нового скликання, ситуація пішла кудись не туди. В 2021 році облрада не провела жодного засідання, 39 з 84 депутатів не входять до складу жодної комісії, а голова облради переносить засідання аж на травень. Що взагалі відбувається?

Чи піде голова Київської обласної ради у відставку?

Треба почати з того, що вже зі старту роботи почались скандали. Спочатку фракції «слуг», ОПЗЖ, «За майбутнє» та Батьківщина розіграли ситуативну коаліцію та обрали голову облради від «слуг». Всього 44 голоси «за» з 43-х потрібних. При цьому, кандидатів від найбільшої фракції «Європейської солідарності» навіть не збирались розглядати.

Після цього, депутати не змогли нормально сформувати постійні комісії. В результаті, 39 з 84 депутатів (25 – від «ЄС» та 14 – від «За майбутнє») не входять до складу жодної комісії. Депутатам навіть не повідомляють, коли будуть проходити засідання комісій та ради в цілому. Це є недопустимим та говорить про відсутність нормальної організації роботи обласної ради.

До речі, голова обласної ради Олександр Скляров був першим заступником голови КОДА – Олексія Чернишова, а потім Василя Володіна. Той факт, що він працював відразу при двох головах ОДА є свідченням того, що це одна й та ж команда.

Йдемо далі – під час останнього пленарного засідання, яке відбулося ще в грудні 2020 року (!), Київська обласна рада (надалі КОР) прийняла бюджет. Ну як прийняла – не можна профанацію назвати бюджетом.

Навіть в день голосування, проєкт бюджету змінювали аж 4 рази! А скільки разів змінювали до того – невідомо майже нікому. Крім голови-«слуги» та депутатів-«слуг», які розробляли бюджет.

Постає логічне питання – а за що ж голосували 43 депутати  (з 43-х потрібних, нагадаю)? Подейкують, що в кулуарах депутати розповідали один одному, що «потрібно просто натискати кнопки». Це всього чутки, але ця інформація чудово «вписується» в те, що відбувається.

В 2021 році обласна рада не провела жодного засідання! І це під час жорсткої економічної кризи, пандемії та складної ситуацією з навантаженням медичної системи.

Вже очевидно, що робота голови обласної ради є незадовільною. Розуміючи це, депутати двох фракцій – «Європейська солідарність» та «За майбутнє» зібрали підписи для ініціювання відставки голови КОР Олександра Склярова.

Також, 56 депутатів від «ЄС», «За майбутнє», «слуг» ініціювали зібрання позачергового засідання Київської обласної ради. Поява в цьому списку депутатів від провладної партії вказує на те, що в КОР відбувається справжній хаос, а всередині «слуг» триває розкол  та конфлікт.

Днями відбудеться позачергове засідання Київської обласної ради, на якому буде розглянуте питання відставки голови КОР, його першого заступника та заступника. А також, обрання нового голови облради та його заступників.

Подивимось, чи піде у відставку Олександр Скляров разом з тим хаосом, що він створив.

Нагадаємо, “Євросолідарність” ініціювала звільнення голови Київської облради. Депутати вимагали скликати засідання не пізніше 28 квітня та ініціюють розгляд питання відставки нинішнього керівництва Київської обласної ради.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...