Чи бути птахофабриці в Требухові? Питанням зайнялися місцеві депутати

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 02.08

Мешканці села Требухів налаштовані рішуче відстоювати свої права на чисте довкілля.

Чи бути птахофабриці в Требухові? Питанням зайнялися місцеві депутати

Як йдеться у заяві Броварської «Європейської Солідарності», мова про  скандальне будівництво птахофабрики в селі Требухів. Там збираються звести величезне підприємство, але мешканці проти такого сусідства.

Депутати від “ЄвроСолідарності” вирішили направити  звернення  до профільних міністерств та відомств стосовно будівництва птахоферми в селі Требухів.

«Звернення стосується можливих порушень містобудівних норм та  вимог чинного екологічного законодавства України при розробленні Детального плану території підприємства птахоферми ТОВ “Корисна птаха” у с. Требухів», – повідомляють партійці. 

Броварська районна рада більшістю голосів підтримала його.

Нагадаємо, біля Броварів має вирости величезна птахофабрика. Мешканці села Требухів налаштовані рішуче відстоювати свої права на чисте довкілля. У селі відбулися громадські слухання, на яких була створена ініціативна група для контакту з органами місцевого самоврядування та депутатами.

В приміщенні Броварської міської ради відбулась робоча нарада за участі міського голови, депутатів Броварської міської та районної рад, активістів, власника птахофабрики, проєктантів та адвокатів щодо скандального будівництва птахофабрики в селі Требухів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися