“Чудеса”. Киянка розповіла, як за ніч доставка “Новою поштою” зросла на 1300 грн

Автор: Любава Лисичкіна
22:45 18.06

Людина відправила товар, надіслала чек, в якому чітко зазначено суму доставки, і що оплачує доставку отримувач. Проте на ранок киянку в особистому кабінеті чекав сюрприз.

“Чудеса”. Киянка розповіла, як за ніч доставка “Новою поштою” зросла на 1300 грн

Про інцидент повідомила у Facebook Анна Іваненко.

За її словами, вона  замовила один габаритний товар, доставка якого є недешевою.  Відправник товару його відправляв “Новою поштою”: він  надіслав чек, в якому чітко зазначено суму доставки, і що оплачує  її  киянка.

“Яке було моє “здивування”, коли вранці в особистому кабінеті я виявила, що моя доставочка подорожчала на 1300 грн. Подзвонила в службу підтримки, там сказали: ну да, ми посилку вирішили додатково упакувати, не повідомивши про це ні відправнику, ні одержувачу, тому така сума накапала”, – написала Анна.

Дівчина додала, що у компанії  їй порадили написати претензію і оплатити доставку, а потім “Нова пошта” вирішить, повернути їй 1300 грн  чи ні. Інакше, в термін дівчина  не отримаю своє замовлення.  

Наразі у коментарях триває переписка між киянкою та співробітниками “Нової пошти”, як ситуація вирішиться поки що невідомо.

Нагадаємо, з 20 березня почали  діяти оновлені тарифи “Нової пошти” на послуги доставки та пакування відправлень. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...