ЧС з біатлону у Словенії: жіноча збірна України взяла “бронзу” в естафеті

15:32 20.02.2021

Українські спортсменки завоювали довогоочікувану медаль на чемпіонаті світу з біатлону, що проходить у словенській Поклюці. Анастасія Меркушіна, Юлія Джима, Дар’я Блашко та Олена Підгрушна посіли третє місце у жіночій естафеті. Перемогла збірна Норвегії, другими фінішували німкені.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Трибуна.

На першому етапі гонку бігла Анастасія Меркушина. Вона використала 1 додатковий патрон і передала естафету на 4-й позиції, відставши від лідера на 21,6 секунди.

Другий етап долала Юлія Джима. Використавши 3 додаткові патрони, вона передала естафету на 3-й позиції. Відставання від лідера – 25,4 секунди.

На третій етап вийшла Дарина Блашко. Вона використала 1 додатковий патрон і передала естафету на 4-й позиції, скоротивши відставання від лідера на 23,2 секунди.

Олена Підгрушна бігла на заключному етапі. Вона використала 2 додаткові патрони. Поступившись на фініші німкені, українка фінішувала на підсумковому 3-му місці.

Для українок це третя поспіль бронзова нагорода на третьому поспіль чемпіонаті світу!

Нагадаємо, Анастасія Меркушина завоювала для України першу нагороду ЧЄ з біатлону у польському місті Душники-Здруй. Загалом українська команда зібрала повний комплект нагород.