Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
За його словами, такі можливості має кожен будинок, незалежно від того, чи є там ОСББ або ЖБК.
- “70/30%” – для ОСББ та ЖБК;
- “Капремонти” – для всіх без винятку будинків;
- компенсація незалежних джерел електроенергії;
- Револьверний фонд – доступні позики та кредити багатоквартирним будинкам.
Цього року за програмою компенсації ми втричі збільшили суми відшкодування на придбання генераторів чи сонячних станцій, особливо для будинків великої поверховості. Зараз місто відшкодовує 75% вартості придбаного обладнання, утім не більше 100 тис. грн – для будинків до 6 поверхів (включно); 200 тис. грн – для будинків від 7 до 16 поверхів (включно); 300 тис. грн – для будинків від 17 поверхів, а також для будинків з котельнями“, – розповів посадовець.
Петро Пантелеєв нагадав, що столиця, як і вся країна, продовжує працювати в умовах дефіциту електроенергії.
Попри те, що зараз питання стабілізаційних відключень стоїть не так гостро, варто пам’ятати про підготовку будинків до роботи взимку, зокрема з урахуванням можливих відключень. Першочергово йдеться про ті будинки, для яких відключення світла суттєво впливають на роботу систем життєзабезпечення: насосів підкачки води, опалення, ліфтів, освітлення місць загального користування. Усі будинки можуть отримати допомогу від міста”, – підкреслив заступник голови КМДА.
Необхідну інформацію про зазначені механізми, умови участі та контакти, за якими можна отримати консультацію, можна знайти на сайті teplo.org.ua.
Читайте також: Енергоефективність у дії: які будинки у столиці є рекордсменами з економії
Нагадаємо, кияни можуть дізнатись про енергоефективність свого будинку та зменшити споживання тепла завдяки спеціальному ресурсу.