Чотирнадцятирічна дівчинка, яка зістрибнула з балкону у Святошино, була закохана

Автор: Любава Лисичкіна
23:39 11.03.2021

Дівчинка, яка 9 березня зістрибнула з балкона 18-го поверху у Києві, пішла на суїцид через нерозділене кохання з 15-річним хлопчиком.

Чотирнадцятирічна дівчинка, яка зістрибнула з балкону у Святошино, була закохана

Про це в ефірі одного з ток-шоу повідомив заступник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко. 

До таких висновків дійшли правоохоронці, коли стали вивчати її контакти, соцмережі.  

“Виявилося, що у неї було нерозділене кохання з 15-річним хлопчиком, який, як їй здалося, її кинув”, – сказав Геращенко.

За словами Геращенка  поліція не в змозі боротися тільки з дитячими суїцидами. Саме тому вкрай важлива увага  батьків і вчителів  до дітей.  Слід відстежувати у дитини прояви суїцидальних думок. 

Нагадаємо,  14-річна школярка випала з 18-го поверху багатоповерхівки. Дитина йшла з малювання, подзвонила матері і сказала, що вже йде додому. Після цього зайшла у 18-поверховий будинок на бульварі Кольцова, залишила куртку на загальному балконі і стрибнула з верхнього поверху.

Нагадаємо, з початку року Київ захлинула хвиля підліткового суїциду. Тільки за лютий сталося п’ять падінь, більшість дітей загинула. На жаль, у березні низка смертельних падінь продовжилась. У перший же день весни загинула дівчина, яка випала з вікна багатоповерхівки у Дарницькому районі.

Великий Київ у Google News

підписатися