Чорновол: відвід рашистів з околиць Києва не «добра воля Путіна». Вони вщент деморалізовані улепьотували так, що ви собі не уявляєте!

Автор: Ольга Даниленко
21:00 06.04

Відвід фашистської армії РФ далеко не бажання Путіна до миру, а закономірний результат втечі розбитих вщент російських танкових підрозділів військовими Збройних сил України. Вони тікали страшно налякані, боялися власної тіні, повністю деморалізовані.

Чорновол: відвід рашистів з околиць Києва не «добра воля Путіна». Вони вщент деморалізовані улепьотували так, що ви собі не уявляєте!

Про це розповіла військова ЗСУ, екснародний депутат та журналістка Тетяна Чорновол.

Протягом місяця вона на позиції для оператора “Стугни” зі своїм підрозділом зупиняли російські танки у 20 км від Києва.

“Я не можу зараз сказати де зараз мій підрозділ, але це напрямок на Москву. І це таке щастя, що ти вже далеко від Києва й женешся за цими російськими танками, вони улепьотивали так, що ви собі не уявляєте!”,- наголосила військова в ефірі забороненого телеканалу “Прямий”.

Як доказ, Чорновол порадила всім подивитися відео у мережі Інтернет – бій під Броварами за 9 березня. Його знімали військові ЗСУ, також є аудіодоріжка з перехопленими розмовами військових шостого танкового полку, де рашисти кричать про знищення свого полку та ліквідацію командира.

“Тому це була не далеко “добра воля”. Цей шостий танковий полк зовсім не дієздатний. Все, що там вижило – перелякані й страшно своєї тіні бояться. Після того, ще двічі була зупинена атака й до того ж дуже малими зусиллями з української сторони. Я не знаю, як їх виганяли на ту атаку, але коли у них були перші втрати вони відкатувалися назад. Потім знов наступали, знов у них втрати – вони назад. І це повторювалося й повторювалося. Тому ті хто залишився – вони деморалізовані страшенно. Просто страшенно”, – розповіла вона.

Також військова зазначила, що російські танкісти досить вправно стріляли для відстані у сім кілометрів, однак завдяки професіоналізму молодих командирів та силі духу українських кожна атака ворога завершувалась його ж втратами, а столицю вдалося втримати у безпеці.

“Путін навіть не міг собі уявити яку армію він зустріне в Україні. Навіть попре те, що останні роки не було забезпечення, не було озброєння. Був дуже великий відтік кадрів через замалі зарплати. Але ось ці молоді хлопці, які прийшли у 2014 році і які себе ніким більш крім військових не бачать – настільки потужні, що російській армії й не снилося”, – наголосила Чорновол.

Нагадаємо, Тетяну Чорновол намагаються заарештувати через підбитий нею російський танк. Також ДБР відкрили кримінальне провадження щодо екснардепа Сергія Пашинського за передачу протитанкових комплексів “Стугна” українськім військовим для оборони від російських окупантів.

Як повідомляв “ВК”, ні до початку повномасштабного вторгнення військових РФ в Україну, ні вже після керівництво ДК “Укроборонпром” не зробило нічого аби врятувати від бомбардування окупантів тисяч українських високоточних ракетних комплексів – “Стугон”, “Вільх”, “Нептунів”.

Великий Київ у Google News

підписатися