За словами Чорновіла, він неодноразово отримував погрози через свої критичні дописи та висловлювання про діяльність керівника ОП Єрмака.
“Мова йде про особисту помсту. Я особисто пишу досить часто про особу Єрмака. І мене не один раз попереджали, що це закінчиться тим, що мені будуть створювати провокації. Тому, на мою думку, це персональна помста керівника Офісу президента. Я не бачу іншої причини й інших обставин”, – пояснив Чорновіл в ефірі ТК “Прямий”.
Він зазначив, що під час нападу були присутні близько 20 осіб – основна маса старшокласники “для масовки”. Чорновіл написав заяву у поліцію про напад.
“Реально до мене чіплялися двоє людей. Жінка 40-ка років приблизно і якийсь хлопець 20 з чимось років”, – зазначив він.
Політолог відкинув версію щодо помсти за нібито образу депутатки Київради Аліни Михайлової.
“Оскільки всі ці люди, окрім двох, взагалі не були в курсі, про що йдеться. Тому теза, яку вони говорили з якої причини до мене претензії – це абсолютно притягнуто за вуха”, – пояснив Чорновіл.
Додамо, під час нападу жінка середніх літ викрикувала, що напад є помстою Чорновілу за те, що він нібито образив у соціальних мережах депутатку Київради від “Голосу” та подругу загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі” Аліну Михайлову.
Нагадаємо, сьогодні зранку у Києві група осіб напала на політолога та екснардепа Тараса Чорновіла біля його будинку – облили зеленою рідиною, схопили та кинули у смітник. Аліна Михайлова вже висловила вдячність нападникам.
Довідка: 28-річна уродженка Дніпра депутатка Київради від “Голосу” Аліна Михайлова розміщувала неоднозначні пости у своєму twitter: пропонувала “вішати порохоботів”, а також фото з Ігорем Коломойським та підписала його: “Втомлена я та Ігор Валерійович. Бандерівка вчиться, а жидобандерівець працює”.
Наразі Михайлова є керівницю медичної служби механізованого батальйону “Вовки Да Вінчі”. Вона особисто намагалась врятувати Дмитра Коцюбайла.
Після загибелі Коцюбайла Михайлова звернулася до суду, аби юридично закріпити факт проживання з воїном не менше п’яти років до часу відкриття спадщини.
Як відомо, сім’я кожного військового, який загинув під час повномасштабної війни, має право отримати компенсацію – одноразову грошову допомогу у розмірі 15 млн грн. На виплату можуть претендувати батьки, чоловік чи дружина, діти до 18 років або утриманці.