Чорнобильське бездоріжжя відкриють для екстремалів на всюдиходах

16:06 10.09.2020

У 30-кілометровій зоні відчуження ЧАЕС відкрили туристичні маршрути недоступними раніше локаціями на всюдиходах. Любителі екстриму зможуть відправитись як у одноденні подорожі, так і у багатоденні та побачити багато цікавого, що довгі роки було закритим для широкого загалу.

Чорнобильське бездоріжжя відкриють для екстремалів на всюдиходах

Як повідомляє Асоціація Чорнобильських туроператорів, цей проєкт створено спільно із Держагентством з управління зоною відчуження.

Маршрути пройшли всі необхідні перевірки, в тому числі дозиметричний контроль, і були затверджені. За оцінками співробітників ДСП “Екоцентр”, контрольні рівні можливого опромінення гарантовано не будуть перевищені.

Маршрути є комбінованими – вони пролягають лугом, лісом, водою та чорнобильським бездоріжжям.

Під час турів на всюдиходах туристи зможуть побачити локації, недоступні на виключно сухопутних або виключно водних маршрутах. Це унікальні історичні об’єкти, що використовувалися під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – затоплені баржі, пристані та техніку, яка до того жодного разу не демонструвалася широкому загалу.

Оглянути візитівки Чорнобильської зони можна буде в рамках одноденного та багатоденного турів.

Читайте також: У Чорнобильській зоні відкрили ще два маршрути для відвідування

Нагадаємо, до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи з’явиться застосунок для мобільного телефону. Він дозволить побачити найвідоміші місця Чорнобиля, а також міститиме мапи на випадок, якщо вам колись захочеться помандрувати до них.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...