Чорне тіло, -10 кілограмів та галюцинації. Як киянин пережив британський COVID

Автор: Тетяна Сененко
12:27 08.04

Слабкість, взагалі небуло сил, тимчасові провали пам’яті, галюцінації, нервова криза, втрата ваги. Чорне тіло і температура 34.  

Чорне тіло, -10 кілограмів та галюцинації. Як киянин пережив британський COVID

Про такі ознаки британського штаму COVID розповів у Фейсбуці киянин, екс-заступник Міністра спорту в уряді Гройсмана, колишній голова Голосіївської РДА Микола Даневич.

З хворобою він боровся майже місяць.

«Останні 3 тижні дуже важко перехворів на COVID, особисто відчув на собі Британський штамп. Два тижні t 34,5 – 39,5, в середині все горіло, тіло стало чорного кольору, з ознаками опіків. Кров загусла – густота перебільшувала норму в сотні разів. Дуже сильно боліли очі. М’язи та суглоби від напруги тремтіли та боліли. Слабкість, взагалі небуло сил, тимчасові провали пам’яті, галюцінації, нервова криза, втрата ваги ( – 10 кг )… Таку кількість уколів, ліків та вітамінів я за все своє життя не приймав… І хоч поки що аналізи ще зашкалюють, мені вже краще»,— пише Даневич.

Як повідомлялося, повний локдаун у Києві подовжать до травня. На Великдень, як і минулого року, будемо сидіти вдома.

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу Київ з 5 квітня посилив карантинні обмеження. У місті закрили всі школи і дитячі садочки, заборонили проведення ярмарок, а громадський транспорт працює за спецперепустками. 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...