Чому в супермаркетах не можна купити деякі товари – пояснення Шмигаля

16:47 13.01

Не дивлячись на запроваджений карантин зимових канікул та заборону продажу окремих товарів, в Україні значно м’якіші карантинні заходи у порівнянні з європейськими країнами.

Чому в супермаркетах не можна купити деякі товари – пояснення Шмигаля

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Комендантська година, яка наразі є в Італії, Іспанії та Португалії, у нас відсутня. Працює увесь громадський транспорт, що є критичним питанням для функціонування країни. Ми встановили обмеження, які максимально запобігають скупченню людей. Наприклад, обмежена робота магазинів непродовольчих товарів, які не є товарами першої необхідності. Все необхідне — продовольчі товари, засоби гігієни, побутової хімії, медичні вироби — є в доступі”, – зазначив Шмигаль.

Також прем’єр-міністр пояснив, чому в супермаркетах не можна купити деякі товари.

Купівля непродовольчих товарів збільшує мобільність населення. Це також означає більше часу в магазині, а відповідно більша можливість перетнутися з тим, хто хворіє без симптомів. Таким самим шляхом йдуть більшість європейських країн, які запроваджують обмеження”, – додав Шмигаль.

Зазначимо, що очільник МОЗ Максим Степанов раніше також зауважив, що у людей була можливість розрахувати скільки нових шкарпеток потрібно.

Нагадаємо, з 8 до 24 січня в Україні запроваджено “карантин зимових канікул” – діють жорсткі обмеження.

Зазначимо, що користувачі соцмереж відразу бурхливо відреагували на нововведення. Стрічка Фейсбук майоріла фото та коментарями на тему нечуваних обмежень.

Тим часом, вражаючі натовпи були в Буковелі під час локдауну (ВІДЕО). Тут також свою відпустку провів президент Володимир Зеленський (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...