Чому дерева в Києві падають на людей

15:20 11.06.2020

Колись Київ вважався одним з найзеленіших міст Європи, але сьогодні, на жаль, не рідкісні випадки, коли дерева ламаються і падають. Як нещодавно відбулося на території авіаційного університету, коли дерево впало на людей, що сиділи на лавці поряд. Що не так з зеленими насадженнями в столиці?

Чому дерева в Києві падають на людей

Про це з’ясовували в програмі NewsRoom, яка нещодавно стартувала на телеканалі «Київ».

Як розповів заступник гендиректора комунального об’єднання “Київзеленбуд” Дмитро Заруба, подібні неприємні інциденти найчастіше трапляються саме з деревами, що знаходяться на балансі керуючих компаній з обслуговування житлового фонду та інших балансоутримувачів.

Наприклад, часто навчальні заклади не стежать за своїми зеленими насадженнями, не замовляють обстежень, а потім відбуваються подібні неприємності”, – сказав він.

Виявляється, у дерев також є “термін придатності”. І якщо говорити, про найпоширеніший у нас вид, особливо на масивах, – про  тополю, то вона вже старіє в 40-50 років. При цьому зовні може виглядати здоровою, з пишною зеленою кроною, а всередині мати вже гнилу серцевину і в будь-який момент, при найменшому пориві вітру, може зламатися і впасти. Тому дерева потрібно періодично обстежувати і видаляти.

Крім того в Києві все частіше викрадають зелені насадження. За словами Олексія Короля, в.о. гендиректора “Київзеленбуд”, у цьому році в столичних парках і скверах вже вкрадено 15 дерев, 800 кущів, а пошкоджено – 25 та 500 відповідно. І це тільки початок. За минулий рік вандалами викрадено 68 дерев та 2100 кущів.

Дивіться більше корисної та актуальної інформації про столицю в новій програмі телеканалу “Київ” – NewsRoom, яка виходить по буднях о 13:00, 17:00 та 21:00.

Нагадаємо, днями на території Національного авіаційного університету дерево впало на пішохідну зону і зачепило людей, що відпочивали на лавочці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...