Чоловік влаштував стрілянину на полігоні відходів у Голосієві, поранено охоронця (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
10:53 06.12.2021

При спробі потрапити на територію полігону будівельних та великогабаритних відходів №6, що розташований на вулиці Пирогівський шлях у Голосіївському районі Києва, чоловік здійснив кілька пострілів з револьвера “Флобера” в охоронців.

Чоловік влаштував стрілянину на полігоні відходів у Голосієві, поранено охоронця (ФОТО)

Подія сталася у неділю, 5 грудня, повідомила пресслужба ПрАТ “Київспецтранс”.

Внаслідок стрілянини було поранено одного з охоронців. Він отримав легкі травми, його життю нічого не загрожує.

Невідомий намагався пройти на територію полігону через контрольно-пропускний пункт, пояснюючи, що йому конче потрібно відшукати щось у відходах. Попри заборону, чоловік спробував потрапити на полігон знову, але цього разу через огорожу. Коли йому стали перешкоджати, він відкрив вогонь у відповідь. Співробітники охорони обеззброїли порушника, затримали та передали наряду поліції“, – йдеться в повідомленні.

В ПрАТ “Київспецтранс” нагадують, що полігони для відходів №5 і №6 “є режимними об’єктами критичної інфраструктури міста”.

У зв’язку з підвищеною небезпекою, перебування на їхній територіях регламентоване. При цьому наголошуємо, що за необхідності туди потрапити можна у законний спосіб, не піддаючи небезпеці ні себе, ні інших“, – додали на підприємстві.

Нагадаємо, 3 грудня у Святошинському районі Києва правоохоронці затримали чоловіка, який під час конфлікту влаштував стрілянину у громадському місці. Внаслідок стрілянини було поранено 24-річного киянина. 

Великий Київ у Google News

підписатися