Чоловік розбив голову в метро – персонал допоміг лише тим, що витер калюжу крові (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
15:00 07.03

На станції київського метро «Дарниця» чоловік розбив голову, перечепившись на сходах, але не зміг отримати домедичну допомогу від працівників метрополітену, Зрештою першу допомогу чоловіку надали інші пасажири. 

Чоловік розбив голову в метро – персонал допоміг лише тим, що витер калюжу крові (ФОТО)

Інцидент трапився 5 березня, повідомляє киянин Олег Зайченко.

Чоловік запевняє, що з 18:34 телефонував у швидку, але телефон не відповідав. Перед цим на 103 телефонували й інші пасажири. Однак відразу вдалося додзвонитися до поліції, які пообіцяли викликати швидку, але й так медиків не дочекалися. 

«Не буду розписуватись за весь метрополітен, але персонал станції “Дарниця” до надання першої допомоги виявився не готовий. Я не впевнений, що вони навіть укомплектовані аптечками з травмкомплектом», – зазначає Зайченко.

Заступниця голови метрополітену Наталія Макогон повідомила, що швидка прибула о 19:05.

«Пасажир оглянутий спеціалістами, травма незначна, від госпіталізації відмовився, за інформацією медиків був із запахом алкоголю», – зазначила вона.

Нагадаємо, у межах проєкту «РеаніМетро», за яким мали встановити дефібрилятори й аптечки на станціях, передбачалися також тренінг із домедичноі допомоги для працівників метро, але він не відбувся, оскільки «Київський метрополітен» та Департамент транспортної інфраструктури КМДА не оголосили тендер на його проведення.

До слова, раніше,  на станції метро «Майдан Незалежності» чоловік впав з платформи на колію, замість того, щоб допомогти, люди знімали відео.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...