Чоловік обважив столичний супермаркет під час закупів м’яса – яку кару для нього призначив суд

Автор: Оксана Тупальська
19:20 26.12.2023

Житель столиці вирішив придбати у супермаркеті філе індички та трохи свинини. Проте коли ставив на ваги, отримав чек, де вказано меншу вагу м’яса, аніж воно важило насправді. Магазин подав на покупця до суду.

Чоловік обважив столичний супермаркет під час закупів м’яса – яку кару для нього призначив суд

Покупця визнали винним в тому, що “обважив” під час закупів супермаркет, йдеться у вироку Дарницького районного суду міста Києва.

Чоловік придбав 7 кг 400 грам філе індички, майже 7 кг свинини, і за це заплатив 69 грн. 

У суді він пояснив, що дійсно хотів купити м’ясо на свій день народження. Він усе поважив та розрахувався на касах самообслуговування. Потім охорона його затримала та запропонувала переважити товар. Оскільки при ньому не було паспорта – охорона викликала поліцію. Тоді м’ясо переважили і виявилось, що його вага інша.

Працівник супермаркету повідомив, що після того, як охоронець забив на сполох, товар у покупця забрали, а тому супермаркет не має претензій до підозрюваного.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 КК України та засудив до 200 годин громадських робіт.  Проте справу закрили у зв`язку з закінченням термінів давності. Зазначається, що замість 69 грн покупець мав заплатити 1500 грн. 

Раніше “ВК” розповідав, що краще приготувати на Різдво, щоб було недорого і смачно – качку з яблуками, оселедець під шубою, олів’є чи фітнес-салати з м’ясною нарізкою.  

Великий Київ у Google News

підписатися