“Чого тут сидять оці рускі?” – у Білій Церкві мітингували проти наявності депутатів з ОПЗЖ в місцевій раді

Автор: Оксана Тупальська
12:30 07.12.2023

Жителі Білої Церкви прийшли з протестом до міського голови та вимагають позбавити депутатських повноважень місцевих обранців, які балатувалися від ОПЗЖ.

“Чого тут сидять оці рускі?” – у Білій Церкві мітингували проти наявності депутатів з ОПЗЖ в місцевій раді

“Чого вони тут сидять – оці рускі? Що вони тут роблять? Наші хлопці воюють, наші чоловіки воюють, а вони сидять, їм по барабану”, – заявила від стінами міської ради жителька Білої Церкви. 

“Ми прийшли сюди, щоб наші ОПЗЖ депутати Білоцерківської міської ради зложили мирно свої мандати. Тому що в них руки в крові, ні вони самі, ні їх діти не йдуть на фронт не воюють… Мер ішов зранку, не привітався, проштовхався поміж людей, і нас навіть не спитав “Чому ви тут стоїте?”, “Чому ви тут зібралися?”, – зазначила інша учасниця акції. 

Учасники акції протесту тримають в руках плакати з портретами депутатів від проросійської партії та вигукують “ОПЗЖ, геть!”, а також “Мер не вміє керувати, хай іде воювати!”.

До мітингувальників приєдналися переселенці з тимчасово-окупованих територій, які після повномасштабного вторгнення вимушено переїхали до Білої Церкви.

Лист до міського голови Геннадія Дикого з вимогою припинити повноваження депутатів, які балатувалися від ОПЗЖ раніше надсилали і представники депутатського корпусу, які не входили до вказаної проросійської політсили. 

Нагадаємо, тіло вбитого Іллі Киви знайшли у Одинцово неподалік Москви. Колишнього нардепа від ОПЗЖ ліквідували в ході спецоперації СБУ.

Великий Київ у Google News

підписатися