Члена Комісії з регулювання азартних ігор піймали на хабарі 90 тис.дол.

Автор: Марія Супрун
00:10 22.08

Вчора, 20 серпня, детективи НАБУ затримали чинного члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 90 тис. дол. Посадовець вимагав кошти за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу. 

Члена Комісії з регулювання азартних ігор піймали на хабарі 90 тис.дол.

Як розповіли в НАБУ, влітку 2021 року детективи отримали інформацію про існування системи хабарів за надання дозволів і ліцензій на право на зайняття гральним бізнесом. Для викриття злочинної схеми було здійснено комплекс слідчих дій за участю детективів «під прикриттям». 

Детективи задокументували факти, які свідчать про те, що член Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей запропонував надати йому неправомірну вигоду за ухвалення рішень про надання дозволів, що підтверджують відповідність приміщень суб`єктів підприємницької діяльності для організації та проведення азартних ігор.

Крім того він обіцяв забезпечити надання ліцензій на право здійснення у цих приміщеннях ігорної діяльності. Свої «послуги» він оцінив у 90 тис. дол. 

Високопосадовець був затриманий «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. Слідчі дії тривають з метою викриття інших учасників організованої злочинної групи. 

Нагадаємо, 60 тис. грн за невзяття під варту – затримано слідчу поліції в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися