Chicco — якісні дитячі візки, які сподобаються і мамі, і дитині

17:15 15.01.2021

Пошук дитячого візка — важливий процес для молодих батьків. Якщо вам до смаку першокласна якість та витончений дизайн, зверніть увагу на італійський бренд Chicco. Вироби цієї торгової марки стануть надійними помічниками під час прогулянок з малюком.

Chicco — якісні дитячі візки, які сподобаються і мамі, і дитині

Що відрізняє цей бренд від інших

Обравши коляску Chicco, ви вже робите правильний вибір. Ось кілька причин, чому ми рекомендуємо саме цей бренд:

  • Покращені характеристики безпеки. Компанія використовує найкращі матеріали та тестує свої вироби під час суворих випробувань. Надійні гальма, ремінь та важкі колеса попередять будь-яку небезпечну ситуацію.
  • Ергономічний дизайн. Візки зручні як для мами, так і для малюка. Виробник гарантує, що коляски сприяють правильному формуванню постави дитини.
  • Система складання однією рукою. Це дозволяє батькам швидко скласти візок, незалежно від того, плануєте ви поїздку в громадському транспорті чи збираєтесь у подорож та кладете візок у багажник.
  • Додаткове місце для зберігання речей. Коляски цього бренду мають підставки для дитячої пляшечки, а також для маминої кави або смартфона. Не говорячи про місце для сумки з дитячими речами.

Як знайти найкращий візок

Попри чудові характеристики візків Chicco, варто врахувати два критерії, які допоможуть обрати ту модель, яка найбільше відповідає вашим вимогам:

  • Чи має візок достатньо простору для вашої дитини та її речей?

По-перше, малюку має бути комфортно у лежачому та сидячому стані. По-друге, якщо ви не хочете турбуватись про те, куди покласти сумку з підгузками та інші дитячі аксесуари, подбайте про те, щоб у колясці було місце для зберігання речей. Це значно полегшує життя батькам.

  • Чи має коляска потрібні вам функції?

Кожен візок має свої особливі особливості — батьки також повинні це враховувати. Активна мама захоче суперлегку модель, яку можна взяти куди завгодно. А якщо більшу частину часу ви гуляєте в парку чи у лісі, важливо обирати модель з сильними колесами тощо.

П’ять візків, достойних вашої уваги

В інтернет-магазині Panama є великий вибір візків Chicco. Якщо ви шукаєте найкраще співвідношення ціни та якості, зверніть увагу на Chicco Urban 6-in-1 Modular. Якщо вам потрібна коляска в комплекті з автокріслом, а також із великим місцем для зберігання речей, розгляньте Chicco Bravo Trio Travel System.

Якщо ви надаєте перевагу легкому виробу з регульованим навісом та ручкою для перенесення, обирайте Chicco Liteway. А от, якщо у вас двійнята, виберіть Chicco Echo Twin, або Chicco BravoFor2.

Великий Київ у Google News

підписатися