Червоний ланцюжок в сніговому тунелі: полярники приєдналися до акції в День Соборності (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
15:50 22.01

До Дня соборності України наші полярники в Антарктиді утворили ланцюг єдності прямо в сніговому тунелі навколо станції «Академік Вернадський». До учасників українських експедицій доєдналися французькі дослідники, що нині працюють на станції.

Червоний ланцюжок в сніговому тунелі: полярники приєдналися до акції в День Соборності (ФОТО)

Фото опублікували на Facebook-сторінці Національного антарктичного наукового центру.

У такий спосіб наші земляки, що нині дуже далеко від дому, хотіли долучитися до традиційної всеукраїнської акції єднання та віртуально взятися за руки з тисячами інших українців.

“Адже в Антарктиді дуже чітко усвідомлюєш, якою унікальною, красивою та різноманітною є Україна, і що нам усім важливо єднатися для її збереження та захисту. Любимо нашу країну і пишаємося нею. Зі святом!”, – йдеться у повідомленні.

Фото Оксани Савенко та Сергія Шутяєва.

До слова, сніговий тунель, в якому вишикувалися в ланцюжок полярники зроблено в сніговому покриві висотою близько 3 метрів – це рекорд за останні 20 років. Днями українські полярники визволяли із снігового полону станцію “Академік Вернадський” в Антарктиді (ФОТО). 

Нагадаємо, що в Антарктиді наразі почалося літо, пінгвінів засипало снігом.

Як повідомлялося, сьогодні 22 січня, в столиці відбулася щорічна акція «Живий ланцюг Соборності» на честь історичного об’єднання сходу і заходу України в 1919 році в єдину соборну державу (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися