“Зітріть Мецгера в нуль”. Журналісти пікетували будівлю Укрексімбанку, а їх атакували вазони

Автор: Галина Ворона
15:34 06.10

Журналісти сьогодні провели акцію протесту під будівлею Укрексімбанку на підтримку колег із проєкту “Схеми”. Вони вимагали звільнити голову правління Євгена Мецгера та провести швидке об’єктивне розслідування його дій під час конфлікту із журналістами “Схем”.

“Зітріть Мецгера в нуль”. Журналісти пікетували будівлю Укрексімбанку, а їх атакували вазони

Як повідомив у Facebook учасник акції заступник головного редактора видання “Українська правда”, перед початком акції, ніби “випадково”, з єдиного відчиненого вікна в бік журналістів впав вазон – вони ледь встигли відскочити.

За його словами, горщок з рослиною хоч і невеликий, але якби потрапив, троє журналістів точно поїхали б не в редакцію, а в лікарню.

Якраз під час акції в офіс банку приїхали представники прокуратури Києва для вручення підозри у справі щодо нападу на журналістів. Про це присутнім повідомила речниця прокуратури Надія Максимець.

Нагадаємо, на журналістів “Схем” напали під час інтерв’ю з головою правління “Укрексімбанку” Євгеном Мецгером. “Схеми” відновили та показали відео нападу, яке керівництво банку видалило. У слід поліція відкрила кримінальне провадження, а Офіс президента прокоментував ситуацію. Після суспільного резонансу Мецгер написав заяву про складання повноважень на час розслідування нападу на журналістів “Схем” у нього в кабінеті та внутрішньої перевірки в банку.

Великий Київ у Google News

підписатися